Deltagare

​Namn ​Affiliering
​Peder Adamsson ​Östrabogymnasiet
​Lars Adiels
​Kerstin Ahlström ​Svenska Fysikersamfundets undervisningssektion
​Ingvar Albinsson Chalmers tekniska högskola
​Pär Alderhammar ​Erik Dahlberggymnasiet
Ivan Agustin Alvarez Guzman
​Göteborgs universitet
​Katrin Amann-Winkel ​Stockholms universitet
Carin Ambjörnsson ​Alströmergymnasiet
​Jesper Andersen ​Maxlab
​Bengt Andersson ​Sven Eriksongymnasiet i Borås
Bengt-Erik Andersson ​Kungliga Tekniska högskolan
​Gustav Andersson Chalmers tekniska högskola
Jonas Andersson ​Göteborgs universitet
​Lars-Åke Andersson ​Erik Dahlberggymnasiet
​Mattias Andersson
​Mattias Andersson ​S:t Petri skola
Patricia Andersson ​Hulebäcksgymnasiet
Rasmus Andersson Chalmers tekniska högskola
​Santiago Arellano Chalmers tekniska högskola
​Peter Apell
​Chalmers tekniska högskola
​Santiago Arellano Chalmers tekniska högskola
​Jimmy Aronsson Chalmers tekniska högskola
​Per Arve
​Lena Arvidsson ​Bäckängsgymnasiet, Borås Stad
Andreas Ask Chalmers tekniska högskola
Egor Babaev Kungliga Tekniska högskolan
​Henrik Balke ​Elof Lindälvs gymnasium
​Siamak Bamadi ​Nils Ericsonsgymnasiet, Trollhättan
​Ingemar Bengtsson
​Stockholm universitet
​Agneta Bergqvist
​Johan Bijnens ​Lunds universitet
​Annica Black-Schaffer
​Uppsala universitet
​Mattias Blennow Kungliga Tekniska högskolan
Joakim Blomqvist ​Göteborgs universitet
Anders Bolger ​Hvitfeldtska gymnasiet, Rektorsgatan 2 411 33 Göteborg
​Magnus Boman ​Linköpings Universitet
​Olga Botner ​Uppsala universitet
Olle Bowallius Kungliga Tekniska högskolan
Richard Brenner ​Uppsala universitetet
Andrew Brown Berzeliusskolan
​Giovanni Bruni Chalmers tekniska högskola
​Stefan Buller Chalmers tekniska högskola
Alexander Burgman ​Uppsala universitet
Ingela Bursjöö Göteborgs universitet
Jonas Bylander ​Chalmers tekniska högskola
​Anton Bäckström Chalmers tekniska högskola
Remigio Cabrera-Trujillo
Göteborgs universitet
​José Eliel Camargo-Molina ​Lunds universitet
​Carlo Maria Canali
​Daniel Carlsén
Gillis Carlsson ​Lund
Riccardo Catena ​Chalmers tekniska högskola
​Joakim Cederkäll ​Lunds universitet
Kelken Chang Chalmers tekniska högskola
​Peter Christiansen
​Lunds universitet
Tord Claeson Chalmers tekniska högskola
​Eric Corrigan ​Lunds universitet
​Anders Crona ​Kitas Gymnasium, Göteborg
Erik Dahlgren Chalmers tekniska högskola
Philip Dalsbecker ​Göteborgs universitet
Nastaran Dashti Chalmers tekniska högskola
Anna Davour ​Forskning & Framsteg
​Paloma Diaz Fernandez Chalmers tekniska högskola
​Caterina Doglioni ​Lunds universitet
Jonathan Dumm
​Gunilla Edman ​Gymnasieskolan Spyken
​Andreas Ekström Chalmers tekniska högskola
​Sara Ekström ​Kunskapsförbundet
​Sara Ekström Nils Ericsongymnasiet
​Thomas Ekström ​S:t Petri skola
Maria Ekvall ​Hulebäcksgymnasiet
Chester Elmroth Chalmers tekniska högskola
​Alami El-Ouafi ​Hvitfeldska gymnasiet
Rikard Enberg ​Uppsala universitet
​Sine Engborg ​Erik Dahlberggymnasiet
​Jonas Enger ​Göteborgs universitet
​Michael Eriksson ​Chalmers tekniska högskola
​Johan Espenberg ​Bäckängsgymnasiet, Borås Stad
​Hanno Essén Kungliga Tekniska högskolan
​Arnaud Ferrari ​Uppsala universitet
Alfredo Davide Ferella
Gabriele Ferretti Chalmers tekniska högskola
Chad Finley ​Stockholms universitet
​Nadine Fischer ​Lunds universitet
Samuel Flis
Mikael Fogelström Chalmers tekniska högskola
​Eva Fors ​ABB Industrigymnasium Västerås
​Jonas Forshamn ​Kitas Gymnasium
Stig Forshult
​Christian Forssén Chalmers tekniska högskola
Clayton Forssén ​Umeå universitet
​Kåre Fridell Chalmers tekniska högskola
Tünde Fülöp Chalmers tekniska högskola
Ana Maria Gallego Sanchez Göteborgs universitet
Luca Galletti Chalmers tekniska högskola
Alvin Garghese Kizhakkillathu Göteborgs universitet
Michael Gatchell ​Stockholms universitet
Daniel Gazda Chalmers tekniska högskola
​Sabina Gazic
​Sundsgymnasiet
Karl Gellerstedt
​Niklas Genchel
​Hjällboskolan
Aila Gengelbach
​Jörgen Glennåker
​Bäckängsgymnasiet, Borås Stad
​Pavel Golubev ​Lunds universitet
Daniel Gottfridsson
Ulf Gran Chalmers tekniska högskola
​Daniel Granath ​Gymnasium Skövde Västerhöjd
​Lars Gråsjö ​Danderyds Gymnasium
​Linda Gunnarsson ​Hulebäcksgymnasiet, Härryda kommun
Mia Halleröd Palmgren Chalmers tekniska högskola
​Allan Hallgren ​Uppsala universitet
Rose-Marie Hammar
Kungliga Tekniska högskolan
Maj Hanson Chalmers tekniska högskola
​Dag Hanstorp ​Göteborgs universitet
​Marie Harlin ​Erik Dahlberggymnasiet
Isabel Harrysson Rodrigues Chalmers tekniska högskola
​David Hedengren ​Erik Dahlberggymnasiet
​Lage Hedin ​Svenska Fysikersamfundet
​John Hedlund ​Göteborgs universitet
​Olle Hedlund ​Göteborgs universitet
Arto Heikkilä Chalmers tekniska högskola
​Andreas Heinz Chalmers tekniska högskola
Josefin Hellberg Chalmers tekniska högskola
Lars Hellberg Chalmers tekniska högskola
Tomas Hellberg ​Gymnasium Skövde Västerhöjd
​Anders Hellman Chalmers tekniska högskola
Magnus Herberthson ​Linköpings universitet
​Fredrik Hernqvist
​Linnea Hesslow Chalmers tekniska högskola
​Cathline Hetekivi ​Astrnomisk Ungdom
​Eva Hjelmgren ​Bäckängsgymnasiet, Borås Stad
​Björn Hjelmström ​Sundsgymnasiet
Philip Hoffman ​Aarhus University
​Gunnar Holmström
​Bäckängsgymnasiet, Borås Stad
Cecilia Holmqvist ​Linnéuniversitetet
Patric Holmvall Chalmers tekniska högskola
​Muhamed Hromic ​Sven Eriksonsgymnasiet i Borås
Mikael Hult
​EC-JRC-Geel
​Andreas Hult Roos
Chalmers tekniska högskola
Klas Hultqvist ​Stockholms universitet
​Patrik Hybelius
Elias Hölén Hannouch ​Chalmers tekniska högskola
Walter Ikegami Andersson ​Uppsala universitet
​Mehrdad Imani Nynäshamns gymnasium
Gunnar Ingelman​ ​Uppsala universitet
Ritta Issa Chalmers tekniska högskola
Jeemol James ​Göteborgs universitet
Kaj Jansson
​Sören Jansson ​Erik Dahlberggymnasiet
Fredrik Jissbacke ​Polhemsskolan Gävle
​Per Johannisson ​Per Brahegymnasiet
​Albert Johansson
​Anders Johansson ​Falkenbergs gymnasieskola
Andreas Johansson ​Hermods Gymnasium Göteborg
Bengt Johansson ​Komvux Malmö
Tord Johansson
​Arne Johnson ​Kungliga tekniska högskolan
Kerstin Jon-And ​Stockholms universitet
​Ulf Jonasson ​Burgårdens Utbildningscentrum
​Svante Jonsell ​Stockholms universitet
​Björn Jonson Chalmers tekniska högskola
​Malin Jonsson ​Gullmarsgymnasiet, Lysekil
Abbas Jorjani Kungliga Tekniska högskolan
​Julia Järlebark
Charles William Kalderon ​Lunds universitet
​Janusz Kanski ​Chalmers tekniska högskola
​Boris Karlsson
Chalmers tekniska högskola
​Katarina Karlsson ​Nils Ericsongymnasiet
Christian Karlsson
​Ted Karlsson Chalmers tekniska högskola
​Margareta Kesselberg ​Fysikaktuellt
​Max Kesselberg ​Stockholms universitet
​Michael Kinnander ​Erik Dahlberggymnasiet
​Ami Knee ​Nösnäsgymnasiet, Stenungsund
Yevgeniy Korniyenko Chalmers tekniska högskola
Dimitris Koulentianos Chalmers tekniska högskola
Amanda Krantz ​Umeå universitet
Martin Krauss Chalmers tekniska högskola
Moa Kristiansson ​Stockholms universitet
Pieter Kuiper ​Linnéuniversitetet
Robert Langenfeld ​Alströmergymnasiet
​Eva-Karin Lannér ​Vättleskolan
Annika Larsson ​Berzeliusskolan
​Yali Larsson ​Elof Lindälvs gymnasium
Åsa Larson ​Stockholms universitet
​Eng Yong Lay ​Erik Dahlbergsgymnasiet
​Morgan Leander ​Karlstads universitet
Mikael Lennefors Chalmers tekniska högskola
Martin Lindberg Chalmers tekniska högskola
Simon Lindberg Chalmers tekniska högskola
Rebecka Lindblad ​Lunds universitet
​Johan Lindell ​Remmarlövs skola
​Jim Lindholm Hvitfedtska gymnasiet
Oskar Lindroos ​Göteborgs universitet
Eva Lindroth ​Stockholms universitet
Linnea Lingebrandt ​Umeå universitet
​Martin Ljunggren ​Lunds universitet
​Andreas Logg ​Hulebäcksgymnasiet
​Christian Lorenz ​Lunds universitet
​Kjell Lundgren ​Minerva gymnasium
​Erik Lundmark-Harrison ​Göteborgs universitet
​Peder Långström ​Minerva gymnasium
Johan Löfgren ​Uppsala universitet
Tomas Löfwander Chalmers tekniska högskola
Leif Lönnblad ​Lunds universitet
​Martin Magnuson ​IFM, Linköpings universitet
Marie Magnusson ​S:t Petri skola, Malmö
​Gabriel Malmer
​Brita Malmheden Park ​Sven Eriksongymnasiet i Borås
​Per Malmström
​Tanumoy Mandal ​Uppsala universitet
​Ita Mesetovic ​S:t Petri skola
Besira Mekkonen Mihiretie Chalmers tekniska högskola
​Manuel Meyer ​Stockholms universitet
Lukasz Michalak ​Komvux Malmö
Anders Mikkelsen ​Lund
David Milstead ​Fysikum, Stockholms universitet
​Conny Modig ​Gymnasium Skövde Väster
​Guillermo Molina Arellano ​VCC
​Albert Mollén ​Max-Planck-Institut för Plasmaphysik
Ellen Moons
​Karlstad University
Shreyas Muralidhar Chalmers tekniska högskola
​Vijay Kumar Muthu ​Göteborgs universitet
​Maria Müntzing ​Hvitfeldtska gymnasiet  Rektorsgatan 2 , 41133 Göteborg
​Anne-Sofie Mårtensson ​Svenska fysikersamfundet
​Stefan Nederberg ​Nynäshamns gymnasium
​Thomas Nilsson Chalmers tekniska högskola
​Carol Norberg ​Umeå universitet
​Lars Nordin ​Ystad Gymnasium Österport
Fredrik Nordling ​Hulebäcksgymnasiet
Anders Nordlund Chalmers tekniska högskola
​Curt Nyberg ​Göteborgs universitet
Göran Nyman ​Chalmers tekniska högskola
Magda Nyström ​Aranäsgymnasiet
​Per Nyström Sigrid Rudebecks Skola​
​Peter Nävert ​Vuxenutbildningen Borås
​Andreas Oberstedt
Gunnar Ohlén ​Lunds universitet
​Fredrik Olofsson ​Hulebäcksgymnasiet
​Ann-Christin Olsson ​Länssjukhuset Ryhov
​Emelie Olsson ​Göteborgs universitet
​Fredrik Olsson ​Uddevalla gymnasieskola
Maja Olvegård ​Uppsala universitet
Astrid Ordell
​Lunds universitet
Joel Oredsson ​Lunds universitet
Adrian Padellaro ​Göteborgs universitet
​Karl Palm ​ProCivitas gymnasieskola
​Jan Palmgren
​Eliana Parling ​Sven Eriksongymnasiet i Borås
​Fredrik Parnefjord Gustafsson ​Lunds universitet
​Anneli Parviainen ​Erik Dahlberggymnasiet
​Omid Pasbakhsh ​Kitas Gymnasium
Roman Pasechnik ​Lunds universitet
​Ann-Marie Pendrill Chalmers tekniska högskola
​Leslie Pendrill ​SP Sveriges tekniska forskningsinstitut
​Joel Perlskog ​Göteborgs universitet
Cia Persson Kungliga Tekniska högskolan
Jessika Persson ​Aranäsgymnasiet
​Jonas Persson
​Norges Tekniska og Naturvitenskaplige Universitet, NTNU
​Robin Persson ​Göteborgs universitet
Christoffer Petersson ​Chalmers tekniska högskola
​Patrik Petersson ​S:t Petri skola
​Maria Polukarova ​Chalmers tekniska högskola
Trine Poulsen ​Lunds universitet
​Markus Preston ​Stockholms universitet
​Kjell Prytz ​Mälardalens högskola
Carla Puglia ​Uppsala universitet
Istvan Pusztai Chalmers tekniska högskola
Chong Qi Kungliga Tekniska högskolan
​Isaac Fernando Quijandria Diaz Chalmers tekniska högskola
Linnea Rading ​Lunds universitet
Ilko Radman ​Uppgårdskolan
​Johan Rathsman ​Lunds universitet
​Jenny Regina ​Uppsala universitet
Hamid Reza Reza Zadeh ​Uppsala universitet
​Jens Roderus ​Göteborgs universitet
Lovisa Romelsjö Hvitfeldtska Gymnasium
Arne Rosén Chalmers tekniska högskola
Mats Rostedt
​Göteborgs universitet
​Anton Roth ​Lunds universitet
Jan-Erik Rubensson ​Uppsala universitet
Carlo Ruberto ​Aranäsgymnasiet
​Dirk Rudolph ​Lunds universitet
Marie Rådbo ​Göteborgs universitet
Sten Salomonson ​Göteborgs universitet
Helena Sandberg Berzeliusskolan
Sankar Raman Sathyamoorthy Chalmers tekniska högskola
Karin Schönning Uppsala universitet
Sobhan Sepehri Chalmers tekniska högskola
​Evangelos Siminos Chalmers tekniska högskola
Sakib Sistek ​Chalmers tekniska högskola
​Jörgen Sjölin ​Stockholm universitet
Torbjörn Sjöstrand
​Lunds universitet
​Örjan Skeppstedt ​Stockholms universitet
​Sleawa Sleawa ​Infokomp AB
Adam Stahl Chalmers tekniska högskola
Hans Starnberg ​Göteborgs universitet
​Gabriella Stenberg Wieser ​Swedish Institute of Space Physics
Minna Strid
​Vuxenutbildningen i Kungälv
​Kristian Strid ​Pauliskolan
Kalle Sträng Umeå universitet
Peter Svensson Sven Eriksongymnasiet i Borås
​Ragnar Svensson ​Nösnäsgymnasiet
Johan Söderström ​Uppsala universitet
Stacey Sörensen
Erik Tegler Gymnasieskolan Spyken
Susanne Tegler ​Gymnasieskolan Spyken
​Per-Erik Tegnér ​Stockholm university
​Johan Thorén ​Lund university
Hero Tofiq ​Vättleskolan
Kaami Tondkar ​Hvitfedtska gymnasiet
Lucas Unnerfelt
Oskar Vallhagen
Maxime Van den Bossche Chalmers tekniska högskola
Alvin Varghese Kizhakkillathu ​Göteborgs universitet
Giovanni Volpe
Chalmers tekniska högskola
​Johanna Verme ​Göteborgs universitet
​Anna Wallin Chalmers teknsika högskola
Måns Wallner ​Göteborgs universitet
Jonas Waxlax ​Gymnasiet Lärkan, Helsingfors
​Jonathan Weidow Chalmers tekniska högskola
Jakob Welander ​Göteborgs universitet
​Christian Wiberg ​Bäckängsgymnasiet, Borås Stad
Björn Wickman Chalmers tekniska högskola
Emely Wiegand Chalmers tekniska högskola
Olle Windelius ​Göteborgs universitet
Dag Winkler Chalmers tekniska högskola
​Karin Winzell Bülow ​S:t Petri skola
Gunnar Wästle ​Umeå universitet
​Dirk Wölbing ​Stockholms universitet
​Eng Yong ​Erik Dahlberggymnasiet
​Vilma Zela ​Nils Fredriksson Utbildning, Svedala
Fengling Zhang ​Linköpings universitet
​Sven Åberg ​Lunds universitet
​Ulrika Åkesson ​Gymnasieskolan Spyken
Fabian Årén ​Göteborgs universitet
​Gustav Åvall Chalmers tekniska högskola
​Henrik Öhman ​Uppsala universitet
 

Sidansvarig Publicerad: må 24 okt 2016.