Kontaktuppgifter

Nedan finner du kontaktuppgifter för styrkeområdets styrgrupp.

Har du svårt att hitta rätt person? Kontakta vår kommunikatör Mia Malmstedt så får du hjälp!​

Styrkeområdesledare
Ivan Mijakovic, professor
ivan.mijakovic@chalmers.se


Vice styrkeområdesledare
Ann-Sofie Cans, docent
cans@chalmers.se
+46 31-772 30 88
Kommunikatör
​Mia Malmstedt
mia.malmstedt@chalmers.se
+46 31-772 38 12
Koordinator, Operational and Strategic Support
​Karolina Partheen
karolina.partheen@chalmers.se
+46 31-772 25 88
Profilledare
Biobaserad samhällsekonomi

​Jens Nielsen, professor
nielsenj@chalmers.se

+46 31-772 3804

Ingrid Undeland, professor
undeland@chalmers.se
+46 31 772 38 20

Molekylär bioteknik
​Marta Bally, forskarassistent
bally@chalmers.se
​Torbjörn Lundh, professor
torbjorn.lundh@chalmers.se
Medicinsk teknik
Fredrik Höök, professor
fredrik.hook@chalmers.se
+46 31 772 61 30
​Sabine Reinfeldt, forskarassistent
sabine.reinfeldt@chalmers.se
+46 31 772 80 63

Ansvarig grafen/life science​ ​
​Jie Sun, docent
jie.sun@chalmers.se
+46 31 772 31 17
Doktorandrepresentant

David Bergenholm (tidigare Jullesson)
davidju@chalmers.se
Innovationsrepresentant

Bo Norrman
bo.norrman@chalmers.se
Rektor forskarskolan
​Thomas Andlid, forskarassistent

Representant för FCC

Mats Jirstrand
jirstran@chalmers.se
 

Publicerad: fr 17 maj 2013. Ändrad: to 18 aug 2016